Sinema izle, Film izle, Online Sinema izle, Sinema Seyret, Ücretsiz Sinema, Bedava Sinema, Ücretsiz

Benim Annem Bir Melek 21. Bölüm

Posted on: Kasım 1, 2008

Cahit, maç seyretmek için hazırlık yapar. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider.

Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum Cahit’in de öyle hoşuna gider ki, oğlunun evine yerleşir. Geceyi oğlu ve geliniyle geçirip, sabah da durağa gider.

Tabii bu durum, Cahit ile Neriman arasında resmen bir dargınlık olduğunun göstergesidir. İki taraf da inatçı olunca, barıştırma planları işe yaramaz. Elbette tüm girişimler kahkaha dolu anlara ev sahipliği de yapar. Ama ortada bir ömrü birlikte geçirmiş iki koca çınarın ayrılığı gibi ciddi bir mesele olduğu da açıktır.  Neriman ve Cahit birbirleri olmadan, yaşayabilir mi? Neriman, Cahit yemek yemeyecekse Neriman yemek yapabilir mi? Ya Cahit, kaç gün daha, Neriman’ın tatlı dırdırından uzakta nefes alabilir?

Neriman vaktini gelinleriyle geçirirken, Cahit Neriman’sız hayatında öyle bir dağılır ki, oğullarının omzunda eve dönmek zorunda kalır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

En Fazla Tıklananlar

  • Hiçbiri
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: